• Новак
Комплет Кумхо Круген ХТ 265 60Р 110Т Сите Временски Гуми Одговара: 2014-Џип Гранд Чироки Самит, 2017-Џип Гранд Чироки Траилхок

Комплет Кумхо Круген ХТ 265 60Р 110Т Сите Временски Гуми Одговара: 2014-Џип Гранд Чироки Самит, 2017-Џип Гранд Чироки Траилхок

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Кумхо Круген HT51 КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивки Стабилност При Возење подолготрајно траење на шарата пократко растојание на сопирање цело време отпорност на влечење хидропланирање преглед кумхо Круген HT51 е автопатска теренска гума за сите временски услови изградена за Теренци и лесни камиони. Таа има некои турнеја помине (повеќе..) Големина : 265/60Р18. Сезона : Сите Временски Услови. Перформанси : Автопат. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2015-23 Форд Ф-150 Ларијат 2012-13 Џип Гранд Чироки Ларедо Х 2015 Тојота Такома ТРД Про 2011 Џип Гранд Чироки Оверленд 2021 Џип Гранд Чироки Л Ларедо 2004-06 Форд Ф-150 Ларијат 2016 Џип Гранд Чироки Оверленд 2012-14 Тојота Такома Пред Тркач 2022-23 Џип Гранд Чироки Л Самит Резерва 2020-22 Лексус Гх460 ИЗВРШЕН 2015-16 Шевролет Колорадо З71 2006-09 Тојота 4рунер Ограничена 2021 Тојота Такома Ограничена 2010-14 Форд Ф-150 Фх2 2018-22 доџ Дуранго Спроведувач 2015-19 Лексус Гх460 Луксуз 2017-20 Тојота Такома Трд Про 2018-20 Шевролет Колорадо Лт 2019-23 Форд Ренџер Ларијат 2022-23 Тојота Такома Ноќница 2019-21 Хонда Пасош Екс-Л 2021-22 Шевролет Колорадо Ст 2013-17 Доџ Дуранго Специјална Услуга И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката