• Новак
Делинте Дх П255 70Р 113Х Бсв Гуми За Сите Сезони

Делинте Дх П255 70Р 113Х Бсв Гуми За Сите Сезони

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Delinte DH7КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивкисите временски услови влечењезадолжителна контрола подолготрајна доживотна шара Преглед Делинте DH7 е терен За автопат цела сезона гума произведена за кросовер возила и Теренци. Гумата има и големини на патнички возила со перформанси. Делинте нуди 50000 милја (повеќе ..) Големина : 255/70Р18. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Автопат. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката