• Новак
Кенда Клевер КР Х Т 120 116К Е Пли БВ Гума

Кенда Клевер КР Х Т 120 116К Е Пли БВ Гума

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Кенда Клевер KR600 H/T2 Сите-Сезона 235/85-16 120/116 Q Гума Kenda Klever Kr600 H/T2 Сите-Сезона 235/85-16 120/116 Q Гума Одговара : 1992 Dodge W250 База 1994-96 Ford F-250 XLT 1993 Dodge D250 База 1990 Dodge в250 База 1984 ШЕВРОЛЕТ К20 Скотсдејл 1990-91 Доџ Д250 База 1985-86 ШЕВРОЛЕТ К20 Силверадо 1987 Шевролет В20 Силверадо 1985-89 Форд Е-350 Еконолин Хл 1991-92 Форд Ф-250 хлт Ларијат 1988-89 Форд Ф-250 Xlt ЛАРИЈАТ 1985-86 Шевролет К30 Силверадо 1997 Форд Ф-250 Ларијат 1982-83 Шевролет К20 Силверадо 1983-86 Шевролет Ц30 Силверадо 1984 Шевролет К30 Скотсдејл 1989-91 шевролет Р3500 Силверадо 1990-91 ШЕВРОЛЕТ В2500 Приградски Силверадо 1987-88 Шевролет В20 ПРИГРАДСКИ СИЛВЕРАДО 1985-89 Форд Е-350 Еконолин Клуб Вагон Xlt 1987-88 Гмц Р3500 Сиера Класик 1999 Форд Ф-250 ЛАРИЈАТ 1989 Шевролет Р2500 Приградски силверадо И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката