• Новак
Сантех Омега Енвир. Техника. Нов W спојка на C компресорот се вклопува Изберете: 1993- Chevrolet Camaro, 1994- Chevrolet CA CA

Сантех Омега Енвир. Техника. Нов W спојка на C компресорот се вклопува Изберете: 1993- Chevrolet Camaro, 1994- Chevrolet CA

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Компресорот Santech A/C/спојката, новиот Santech произведува нов компресор A/C со склоп на спојката што е со ист квалитет и перформанси на компресорот OE што го заменува. Карактеристики и придобивки : Сосема ново без повторно воспоставени делови од ОЕ-еквивалентни и директно вклопување опремена со ново склопување на спојката ги вклучува сите неопходни компоненти за вклопување Santech/ Omega Envir. Техника. Нов w/ спојник A/ C компресор одговара Изберете : 1994 Chevrolet Camaro 1994-1996 Chevrolet Caprice 1993,1995-1997 Chevrolet Camaro 8 Cyl 5,7 L 1995-1996 Chevrolet Caprice/ Impala 1994 Pontiac Firebird 1993,1995-1997 Pontiac Firebird 8 Cyl 5. Cyl. L 1994-1996 BUICK ROADMASTER 1994-1996 CADILLAC FLEETWOOD 1994-1996 CADILLAC комерцијална шасија и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката