• Новак
Ц Приемник Посува Одговара изберете: 2006-МИЦУБИШИ ЗАТЕМНУВАЊЕ, 2004-МИЦУБИШИ ENDЕВОР

Ц Приемник Посува Одговара изберете: 2006-МИЦУБИШИ ЗАТЕМНУВАЊЕ, 2004-МИЦУБИШИ ENDЕВОР

Rating 
DEN 2879.84

Достапност
Производот е достапен

Алуминиум Филтер Посува w/ Рампа Монтирање A/C Приемник Посува Одговара Избери : 2006-2011 MITSUBISHI ЗАТЕМНУВАЊЕ 2004-2008,2010-2011 MITSUBISHI ENDEAVOR 2004-2012 MITSUBISHI GALANT и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката