• Новак
Ловци на елен на ловџиите тука формула од желади оз

Ловци на елен на ловџиите тука формула од желади оз

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Формулата за спреј на Хантер Еџ тука е формула за спреј од желади е целата формула за природна желади која привлекува елени и ги чува во вашата ловна област во потрага по изворот на мирисот. Истите тие мириси честички, формираат бариера помеѓу ловците и животните од играта кои се приближуваат од надолу ветер, давајќи ви го ловецот! Хантер елен елен овде формула за желади Единствената привлечност за белилак . честички од мирис на прскање создаваат бариера помеѓу ловецот и играта . користени на полето повеќе од 27 години . целиот природен вкус на желади.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката