• Новак
Trkimal Комплетен Комплет За Жици Комплет Електрична Жица Разбој Собрание Со Целосен Статор НА Бакарна Жица cdi регулатор прекинувач за палење, atv прекинувач За 4-Тактен

Trkimal Комплетен Комплет За Жици Комплет Електрична Жица Разбој Собрание Со Целосен Статор НА Бакарна Жица cdi регулатор прекинувач

Rating 
DEN 4015.20

Достапност
Производот е достапен

Trkimal Комплетен Комплет За Жици Комплет Електрична Жица Разбој Собрание Со Целосен Статор НА Бакарна Жица cdi регулатор прекинувач за палење, atv прекинувач За 4-Тактен GY6 125 CC 150cc Пит Велосипед СКУТЕР АТВ Quad Оди Картинг Состојба : Trkimal Бренд 100% Нови Производи. Компатибилен За : Комплетна електрична енергија сите жици жица разбој собранието ЗА GY6 125cc 150 CC АТВ / QUAD / Кулстер / Оди Картинг / 4 тркала / Скутер / кабриолет / Моторни работи & повеќе/ моторни делови замена поправка работа. Пакет Вклучувајќи : жици темперамент, ЦДИ, свеќичка, серпентина за палење, електромагнетно реле, исправувач, прекинувач за палење, АТВ прекинувач и магнето статор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката