• Новак
Ниша Предна Лева CV Оска Погонско Вратило ЗА Арктичка Мачка АТВ 519-KCA2379X

Ниша Предна Лева CV Оска Погонско Вратило ЗА Арктичка Мачка АТВ 519-KCA2379X

Rating 
DEN 2109.12

Достапност
Производот е достапен

ЛАЖАТ 519-KCA2379 X Предна Лева CV Оска Погон Shaft Niche 5692 е сосема нова CV Оска. Нашите шахти и споеви со високи перформанси се конструирани од водечки фалсификуван челик 4340 хром-моли и се двојно обложени во прав во богата темна кобалтна завршница. Издржливите чизми од неопренови со стеги со ултра низок профил спречуваат оштетување на влага или вода, давајќи максимална заштита на вашата машина.Замена ЗА Оем Делови Број(и) : За Арктичка Мачка Текстрон0502-547компатибилни со (Замена за) Следниве Возила : Арктичка Мачка 400 : 2005арктичка Мачка 500 : 2005арктичка Мачка 650 : 2005 Го Заменува Оем Дел Броеви : Арктичка Мачка 0502-547. Компатибилен Со : Арктикот Мачка 2005 400 Автоматски 4Х4, 2005 400 Прирачник 4Х4, 2005 500 Автоматски 4Х4, 2005 500 Прирачник 4Х4. Компатибилен Со : Арктикот Мачка 2005 650 V - 2 Автоматски 4 X4. Висок Квалитет Замена БИОГРАФИЈА Оска Собранието. Должина : 21 11/16, Внатрешни Шини : 21Т, Дијаметар На Внатрешната Шина : 2 11/16, Надворешни Шини : 27Т, Надворешен Дијаметар На Шината : 2 9/16, Дијаметар На Вратилото : 7/8,Мерење На Конец : М18х1, 5.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката