• Новак
РОСАРИВАЕ рачно мини Национално знаме на стапчиња Австралија знамиња за знамиња за декорација на бар -забава со бамбус пол

РОСАРИВАЕ рачно мини Национално знаме на стапчиња Австралија знамиња за знамиња за декорација на бар -забава со бамбус пол

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Опис Предметот е мини -рачно држено знаме што е изработено од материјал за трајно користење. Тој е многу совршен за настанот или забавата. Донесете многу позабавно и празнично опкружување за вашите пријатели. Карактеристики -Која : како што е прикажано. -Материјал : полиестер, дрво. -Сиза : 30x14x2cm. - Направено од трајни полиестерски крпи и дрвени стапчиња за долго време. - Може да се користи за забава, училница, градина, олимпијада, фестивал, големо отворање, бар, спортски клубови, забави за паради, украси за биро, итн. - Преносни и лесни, нема да заземат премногу простор во вашата торба. - Реквизит за навивање за вашиот омилен тим во меѓународните настани. - Исклучителна изработка со мазен допир и тешко да се избледи. Пакуван вклучен : 20 x рачно мини национално знаме направено од трајно полиестерско крпа и дрвени стапчиња за долго време. , бар, спортски клубови, забави за паради, украси за биро, итн. Преносен и лесен, нема да заземе премногу простор во вашата торба . Идеален реквизит за навивање за вашиот омилен тим во меѓународните настани . Исклучителна работа со непречен допир И тешко е да се избледи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката