• Новак
99-Форд Виндстар Висок Профил Бугфлектор II Хауба Штит-Чад

99-Форд Виндстар Висок Профил Бугфлектор II Хауба Штит-Чад

Rating 
DEN 5103.84

Достапност
Производот е достапен

AVS 99-03 Ford Windstar (Предна Монтажа) Висок Профил Bugflector II Хауба Штит-ЧАД AVS 99-03 Ford Windstar (Пред Планината) Висок Профил Bugflector II Хауба Штит-Чад Дополнителни Карактеристики Материјал : МОДИФИЦИРАН АКРИЛИК.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката