• Новак
Сива И Бела Вертикална Обложена Дрвена Табла Позадина Црно Бел Тон Гроздобер Штици Килими За Бања Комплет Килим За Бања Контурна Подлога И Капак За Тоалет

Сива И Бела Вертикална Обложена Дрвена Табла Позадина Црно Бел Тон Гроздобер Штици Килими За Бања Комплет Килим За Бања Контурна

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Материјал : 100% Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Вклучен Е Комплет За Бања од 3 Парчиња : 1 х Подлога за Бања : 18х30 инчи/45х75 см, 1 х Контурна Подлога : 18х14 инчи/45х35 см, 1 х Капак На Капакот на Тоалетот : 18х14, 7 инчи/45х37, 5 см.Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи. Материјал : 100% Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога. Вклучен Е Комплет За Бања од 3 Парчиња : 1 х Подлога за Бања : 18х30 инчи/45х75 см, 1 х Контурна Подлога : 18х14 инчи/45х35 см, 1 х Капак На Капакот на Тоалетот : 18х14, 7 инчи/45х37, 5 см. Лесно за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката