• Новак
Чистење Пилинг Тело Туш Крпи Крпа Крпа Миење Крпа Миење Бања Крпи Нето Чистачи Крпа Крпа Капење Кожата

Чистење Пилинг Тело Туш Крпи Крпа Крпа Миење Крпа Миење Бања Крпи Нето Чистачи Крпа Крпа Капење Кожата

Rating 
DEN 1119.84

Достапност
Производот е достапен

Опис. Дали сеуште сте загрижени дека нема да ја пронајдете вистинската крпа? Дали сте уште загрижени дека вашата крпа не е доволно чиста? Потоа купете комплет од нашите крпи! Длабоко чистење, умерена цврстина, пилинг, лесен за употреба, погоден за вас и вашето семејство. Карактеристики. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : Најлон. - Големина : околу 90,00Х30, 00Х0, 01см/35, 37Х11, 79Х0, 00инч. - Нашите најлонски крпи за капење се долги и лесно се стигнуваат до сите делови од телото. - Нашите крпи за капење се најдобри производи за капење за отстранување на мртва кожа, нечистотии и пори. - Крпите за капење се изработени од текстуриран најлон, кој е посилен.  - Дополнителните долги крпи за капење се погодни за пилинг на телото. - Лесна најлонска ткаенина исушете го воздухот брзо и целосно, машина за перење. Нашите најлонски крпи за капење се долги и лесно се стигнуваат до сите делови на телото. Нашите крпи за капење се најдобри производи за капење за отстранување на мртва кожа, нечистотии и пори. Крпите за капење се направени од текстуриран најлон, кој е посилен. Екстра долгите крпи за капење се погодни за пилинг на телото. Лесната најлонска ткаенина брзо и целосно се суши на воздух, може да се пере во машина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката