• Новак
Тројна Закана Младинска Јакна, Црвена, Големина

Тројна Закана Младинска Јакна, Црвена, Големина

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Јакна За Тројна Закана За Млади ролингс тројна ЗАКАНА ЗА УДОБНОСТ!! 1 зип-оф хауба + 2 поштенски ракави = 3 начини Да ја промените вашата игра Поседувајте ги елементите со оваа јакна отпорна на вода и ветер. Доаѓа стандардно со долги ракави и качулка. Прилагодете се на променливите временски услови со затворање на ракавите на хаубата или и двете. Четвртина јакна со патент со долги ракави со отстранливи ракави И отвор За Враќање На Хаубата За регулирање на температурата велкро куќиште за скриена хауба патент 100% полиестерски ткаен еластичен кабел За цртање полите Делумно еластичен ракав манжетна 2 предни џебови решетка краток ракав кога се отстрануваат долги ракави четвртина патент јакна со отстранливи ракави и качулка ? Назад пропустливи за регулирање на температурата ? Велкро комплет за скриени хауба патент ? 100% полиестер ткаени ? Еластична подготви кабел полите ? Делумна еластична манжетна за ракави ? 2 предни џебови ? Решетката краток ракав кога долги ракави отстранети ? Мажи?големини ? С-3ХЛ ? Модел : ТРИТР "Тројна Јакна За Закана" ТРОЈНА ЗАКАНА за УДОБНОСТ 1 1 патент хауба + 2 поштенски ракави = 3 начини за промена на вашата игра. Поседувајте ги елементите со оваа јакна отпорна на вода и ветер. Доаѓа стандардно со долги ракави и качулка. Прилагодете се на променливите временски услови со затворање на хаубата, ракавите или и двете.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката