• Новак
Солеј Избега Од Женски Жилети За Еднократна Употреба, Сечила, Жилети Со Мирис На Цитрус, Брои

Солеј Избега Од Женски Жилети За Еднократна Употреба, Сечила, Жилети Со Мирис На Цитрус, Брои

Rating 
DEN 91.84

Достапност
Производот е достапен

Скокоткајте ги вашите сетила со извонредно сензорно искуство кога ќе изберете Бик Солеј Избега Жилети За Жени Со Рачки Со Мирис На Цитрус. Овој пакет содржи десет женски жилети за еднократна употреба со рачки со мирис на цитрус што го зголемуваат расположението за да го направат дотерувањето пријатна практика за грижа за себе. Одликувајќи се со четири флексибилни сечила кои се прилагодуваат на секоја ваша кривина, овие жилети за бричење обезбедуваат ефикасно и беспрекорно мазно бричење — дури и околу глуждовите и колената. Плус, Смирувачката Лента за Влага е збогатена со кокосово млеко за подобрено лизгање. Бик Солеил бричачите за бегство за жени имаат вртлива глава која погодно се прилагодува на контурите на вашата кожа, што ги прави одличен избор за бричење на телото или нозете. За крајна удобност, рачката за миризлив брич има ergономски стисок. Без разлика дали ќе се упатите кон плажа или теретана, Солеј бегство женските жилети се доволно мали за да го додадат вашиот комплет за убавина или багаж за удобно бричење — секогаш кога ви треба. Препуштете се на вашата рутина за убавина со сончевиот, освежувачки мирис на Бик Солеј Избега Од Женските Жилети за Еднократна Употреба со Рачки Со Мирис на Цитрус. Еден пакет Од 10 броеви На Бик Солеил Избега Од Цитрус Жилети За Еднократна Употреба Со 4 Сечила за жени со Рачки со мирис на расположение, живописно сончеви Цитруси. Женски жилети за еднократна употреба со четири долготрајни, флексибилни сечила кои поединечно се прилагодуваат на секоја ваша кривина-дури и околу колената и глуждовите. Бричење жилети со Смирувачка Лента За Влага која е збогатена со кокосово млеко за подобрено лизгање. Уживајте во извонредно сензорно искуство со рачката за жилет со мирис на жените, која има ergономски стисок за крајна удобност. Одличен брич за тело за жени-ставете пакет во вашиот комплет за патување за мирисот-заслужно, среќно бричење што го заслужувате, каде и да одите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката