• Новак
Долна облека За Жени Жени Крпеница Во Еднобојна Боја Гаќи Долна Облека Плетенки Менструална Долна Облека Повеќебојна Големина М

Долна облека За Жени Жени Крпеница Во Еднобојна Боја Гаќи Долна Облека Плетенки Менструална Долна Облека Повеќебојна Големина

Rating 
DEN 331.04

Достапност
Производот е достапен

Тип На Шема : Цврст3.Удобен материјал, погоден за домашни прилики.2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.Предлог : тежина 80-135пакетот вклучува : 4 еез жени underwear1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Стил : Секојдневен, Пол : Женска Пригода : Долна Облека Материјал : Полиестер Покорна Долна Облека Кожа Меден Месец Долна Облека За Двојки Облека За Долна Облека За Жени Крави Долна облека табела : . Големина : М Половината : 57-67см/22.44"-26.38" Должина : 27см/10.63" Тежина : 80-110сајз : Л Половината : 67-80см/26.38"-31.50" Должина : 29см/11.42" Тежина : 110-125сајз : XL Половината : 80-93см/31.50"-37.01" должина : 31см/12.20" тежина : 125-135 удобно за носење како облека За спиење за жешки ноќи со вашиот љубовник,без грижа изгребете ја кожата. Совршен за датум ноќи, брачни ноќи, меден месец ноќи, долна облека партија. Ултра-меки ткаенини и еластични материјали, кои ви нудат најдобра удобност за блиску носени. Ткаенината со добар квалитет и стилот на правење прават да се чувствувате добро и удобно кога носите, погодни за секоја топла ноќ. Прилики : долна облека за жени, чипка градник и гаќи во собата, бралет и гаќи во собата, невестата долна облека свадба, секси женска долна облека за секс, бралет гаќи во собата, чипка бралета и гаќи во собата, секси градник и гаќи сет, бралет и гаќи во собата и чипка бралет во собата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката