• Новак
Нцв Гсп Нова БИОГРАФИЈА Оска Одговара избери: 1987-ДОЏ РАМ 50, МИЦУБИШИ МОЌЕН МАКС

Нцв Гсп Нова БИОГРАФИЈА Оска Одговара избери: 1987-ДОЏ РАМ 50, МИЦУБИШИ МОЌЕН МАКС

Rating 
DEN 1279.20

Достапност
Производот е достапен

Собранието на гсп биографија изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние производство cv оска собранието е за речиси секој автомобил на патот денес. Собранието НА gsp cv оската е достапно за употреба на пат и надвор од патот и е дизајнирано за сите временски услови. GSP NCV51018 Gsp Нова CV Оска Одговара На Избери : 1987-1993 DODGE RAM МЕМОРИЈА 50 1994 MITSUBISHI МОЌЕН МАКС 4 Цил 2.3 L 1987-1988,1991 MITSUBISHI МОЌЕН МАКС / S 1992 MITSUBISHI МОЌЕН МАКС / S 4 Цил 2.4 L 1983-1984,1989 МИЦУБИШИ СПХ 1987-1989 Доџ рајдер 1983,1985-1988,1990-1991 МИЦУБИШИ МОНТЕРО 1993 МИЦУБИШИ МОЌЕН МАКС / С 4 Цил 2,3 Л 1989 МИЦУБИШИ МОНТЕРО 6 Цил 3 Л 1986 МИЦУБИШИ СП / СПХ 1985 МИЦУБИШИ СП 1990 МИЦУБИШИ СПХ 6 Цил 3 Л 1984 МИЦУБИШИ МОНТЕРО 4 Цил 2,5 Л и повеќе - додадете го вашето возило НА НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ПРОВЕРКА.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката