• Новак
Brinley Co. Co.енски fau велур чипка чипка со високи потпетици

Brinley Co. Co.енски fau велур чипка чипка со високи потпетици

Rating 
DEN 798.40

Достапност
Производот е достапен

Создадете смел стил со пумпи за чипка од Brinley Co. Овие чизми со високи потпетици имаат врвни велур на врвни велур, кои се искачуваат на глуждовите и истакнуваат модерен стил на пип-пети и чипка. Исечените потпетици на потпетиците го завршуваат изгледот. Brinley Co. Women'sенски faux велур чипка со високи потпетици : висина : глужд. Стил : пумпи за пип-пети. Материјал : Фаукс велур. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : 2,5 "Блок. Платформа Висина : 0,38" Платформа. Висина на вратилото : 4.3 ". Обем : 9". Ширина : Средна. Поставена : Нема постава. Единствен материјал : изработен од човекот. Подножје : малку постепено. Горниот/надворешниот материјал : Фаукс велур/изработен од човекот. Сите мерења се приближни и може да се разликуваат по големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката