• Новак
Патување Колекција Жени Каризе Тру Удобност Пена Широка Ширина Лизга На Зашилени Пети Балетанки

Патување Колекција Жени Каризе Тру Удобност Пена Широка Ширина Лизга На Зашилени Пети Балетанки

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Разумен стан детален со зашилен прст и горна линија во форма на сакана за подготвен изглед, Колекцијата Каризе по Патување. Овој стил на носење насекаде е направен со еластична плетена ткаенина дизајнирана со класичен принт. Сонлива влошка од пена за Удобност од 4 мм тру и широка ширина на подножјето го завршуваат овој практичен стил. Во Колекцијата Патување, нашите рамни стилови ќе ве натераат да изгледате исто толку професионално како и шефот на работа за да имате најслатки чевли кога излегувате навечер. Тип На Рамна Пета : Ѓон . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Ткаенина. Горниот Материјал : Ткаенина. Надворешен Материјал : Гума. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Повик. Фустан.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката