• Новак
Вбнергои Женски Божиќен Принт Дуксер Со Долги ракави Секојдневна Блуза Пуловер Спортска Маица За Женски Долги Маици

Вбнергои Женски Божиќен Принт Дуксер Со Долги ракави Секојдневна Блуза Пуловер Спортска Маица За Женски Долги Маици

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 105см/41.34" Ракав : 53см/20.87" Должина : 70см/27.56" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31" Ракав : 54см/21.26" Должина : 71см/27.95" Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 115см/45.28" РАКАВ : 55cm/21.65" должина : 72cm/28.35" големина : xl сад : 10 еу : 40 биста : 120cm/47.24" ракав : 56cm/22.05" должина : 73cm/28.74" големина : xxl сад : 12 еу : 42 биста : 125 CM/49.21" Ракав : 57cm/22.44" ДОЛЖИНА : 74см/29.13" женски божиќен принт дуксер со долги Ракави секојдневен Пуловер На блуза Карактеристики : моден дизајн,100% сосема нова,Висококвалитетна Сезона : ЕСЕНСКИ ПОЛ : повод за жени : обичен материјал : тип на полиестерска шема : Дебелина на Печатење : стандарден пакет вклучува : 1 компјутер женска блуза ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред Да Купите Боите МОЖЕ ДА БИДАТ МАЛКУ РАЗЛИЧНИ во ЗАВИСНОСТ од поставките на компјутерот и Мониторот ве молиме дозволете 1-3см СЕ РАЗЛИКУВА ПОРАДИ рачно мерење, благодарение (целото мерење во см и Ве Молиме Забележете 1см=0,39 инчи) табела со големина : големина американска биста на еу должина на ракавот xxl 12 42 125СМ/49,21" 57см/22,44" 74см/29,13" големина : xxl сад : 12 еу : 42 биста : 125см/49,21" ракав : 57см/22.44" Должина : 74см/29.13" боите Може Да Бидат Малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот компресија топла Кошула жените v вратот ноќ кошули жени. Дебелина : Стандардни Маици Со Долги Ракави Женски Чипка Врвот. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Женски Повик Туника Врвот V Вратот Долг Ракав За Жени. Повод : Обични Врвни Блузи Жени Жени Пижами Поставени Памук. Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Сезона : Есенски Маици За Жени Кошули Со Кратки Ракави за Жени Секојдневно Лето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката