• Новак
Машки Летни Кошули Машко Лето 3д Дигитално Печатење Денот На Независноста Маица Блуза Со Кратки Ракави

Машки Летни Кошули Машко Лето 3д Дигитално Печатење Денот На Независноста Маица Блуза Со Кратки Ракави

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Големина : XXXXXL Должина : 76cm/29.92 "ракав : 23cm/9.06" Биста : 124cm/48.82 "Рамо : 54cm/21.26" Машко Лето 3d Дигитално Печатење Денот На Независноста Маица Краток Ракав Блуза Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив и погоден за секојдневно носење! 2. Стилски И Моден, а ткаенината се чувствува толку мека и удобна! 3. Уникатниот стил ве прави модерен и убав. Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет, Aut Пол : Мажи Повод : Дневно, Забава, Плажа Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Стил : Обична Должина На Ракавот : Кратки Ракави Се Вклопуваат : одговара на дебелината на големината : Стандардно што добивате : 1 ПХ Машка маица Size Length Sleeve Bust Shoulder XXXXxl76cm/29.92"23cm/9.06"124cm/48.82"54cm/21.26"Size : XXXXXLLength : 76cm/29.92"Sleeve : 23cm/9.06"Bust : 124cm/48.82"Shoulder : 54cm/21.26" машки кошули. Големина : XXXXL. кошули за мажи. машки фустан кошули. менс поло маици.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката