• Новак
Gubotare плус џемпери со големина на жени трендовски женски долг ракав преголем обичен трендовски зимски ребрест врвови на пулвер

Gubotare плус џемпери со големина на жени трендовски женски долг ракав преголем обичен трендовски зимски ребрест врвови на пулвер

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Dayенски есенски и пролетни винари ден симпатична шема на главата на Дедо Мраз плетен џемпер мек и мазен широк џемпер на вратот, женски : есен и пролет и зима. Пол : жени. Материјал : полиестер. Декорација : Ништо. Должина на ракавот : Долг ракав. Тип на шема : Печатење. Стил : Мода, кауза. Пакетот вклучува : . Queperенски џемпер од блуза од 1 парчиња, има широки долги ракави и доаѓа во материјал со отворен плетен, деликатното шупливо го прави ова плетено парче поуникатно . мекото плетено врвот во лабава форма, обичниот V врат може да направи да изгледате тенок, Лабавиот стил е пријателски расположен за разни облици на телото, неверојатно искуство со абење . дизајнот на бојата е модерен и привлечен, стил со потресени тексас шорцеви и патики за да го комплетира вашиот шик изглед . Долгиот ракав од рамото лабава скокач во боја е совршен за Есен и зима, многу удобно и меко за вашето секојдневно носење и одмор или работа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката