• Новак
Боди за обликување на појас-Фаја Колумбијана Свежо И Лесно Тело За Жени Бут-Прегратка Фаја-обликувач На целото тело-одговара што се израмнува од половината до крај

Боди за обликување на појас-Фаја Колумбијана Свежо И Лесно Тело За Жени Бут-Прегратка Фаја-обликувач На целото тело-одговара

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Избегнувајте враќање! Не сте сигурни ЗА ГОЛЕМИНАТА или СТИЛОТ на обликувачот на телото? Само прашајте не на 915-541-5623-Боди За Обликување На Појасот Свежо И Лесно со Средно Висока Компресија. Обликувач на средината на Бутот со Подигнување На Плен. Леле тенок изглед со овој незабележлив обликувач на боди. Направено со лесна, но компресивно-моќна ткаенина што ги намалува сите области на телото. Дизајниран за подигнување на задниот дел за позаоблена форма. Тоа е незабележливо под облеката и останува на место. /најлон. Боди За обликување на појас Свежо И Лесно со Средно Висока Компресија. Обликувач на средината на Бутот со Подигнување На Плен. Леле тенок изглед со овој незабележлив обликувач на боди. Направено со лесна, но компресивно-моќна ткаенина што ги намалува сите области на телото. Дизајниран за подигнување на задниот дел за позаоблена форма. Тоа е незабележливо под облеката и останува на место. /најлон. Боди за обликување на појас-Фаја Колумбијана Свежо И Лесно Тело За Жени Фаја-прегратка На Целото Тело-фаха-одговара што се израмнува од половината до крај. Полн Чаша Боди Целото Тело, Чаша Биста Врзани. Отворање на гусет без куки Беспрекорна Поддршка На Бутот Полиамид 78.6 pct/Еластан 21.4 Pct Бои Голи, Црна. Фајас Колумбијас-Облека За Обликување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката