• Новак
Bonobos Fielder Mean and Big Men Stright Sumping Trunk, до 3xl

Bonobos Fielder Mean and Big Men Stright Sumping Trunk, до 3xl

Rating 
DEN 431.84

Достапност
Производот е достапен

Ексклузивно! Направете прскање во стеблата со ограничено издание на Филедер, со уметнички дела од Кејт Гиб. Островот зелена медуза и топла корална риба имаат графика што реагира на вода 88% полиестер/12% спандекс. Машинско миење ладно; Измијте со слични бои или одделно; Само белило од хлор кога е потребно; Сува суво ниско; Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Атлетски. 7 "Inseam. Истегнете ткаена ткаенина. Кратка лагер. Невидлива за појава на печатење на избрани бои. Заден џеб за дополнително складирање. Уметнички дела од Кејт Гиб.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката