• Новак
Hanas Fashion Lingerie T-Back Fitness вежба колк кревање со ниска половината висока вилушка мода во облик на гаќички секси гаќички меден месец

Hanas Fashion Lingerie T-Back Fitness вежба колк кревање со ниска половината висока вилушка мода во облик на гаќички секси гаќички

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Производот е достапен

Големина : S HIP : 80-85 CM/31.50-33.46 '' Fit ​​TEGH : 91-95cm/35.83-37.40 '' Fit ​​тежина (kg) : 70-80 Големина : XL колк : 96-100cm/37,80-39.37 '' Соодветно тежина (kg) : 80-100 t-назад фитнес вежба за фитнес за хипување на ниско Секси гаќички со висока вилушка мода секси гаќички : Материјал : Полиестем без долна облека со 86% најлон, 14% спандекс кои убаво се протегаат, ја покриваат вашата кожа, не дозволувајте да се покажат долна облека со нозете без сечење, лентата за половината не се сече или не се скрати или во заштитено за носење И останува на место целиот ден на Longfabric состав : Изработено е од памук и спандекс, тој е свилен, мазен и здрав, нема да ја иритира кожата и нема да се деформира со миење. Додадовме природен памучен слој на препоните, што е меко и удобно, што ви дава заштита во приватноста. Безобразни парчиња : ниски разици исто како и вториот слој на кожата за да ги исполнат пребирните барања на задникот за удобност. Нема да добиете сензација на странско тело и може да го намали триењето за време на вежбањето, исто така може да ги открие трагите, истакнувајќи го човечкото тело убави линии. Загрижено за, тоа е како тенок воздух, дишењето е особено добра, нема да се чувствувате жешко во текот на летото и нема да ви даде чувство на нечистотија. Информации за производи : Сезона : Цела година круг : Womenените што ги добивате : 1 п.п. Pantiessize Pit Тежина (kg) S80-85cm/31.50-33.46''45-55m86-90cm/33.86-35.43''55-70 L91-95 CM/35.83-37.40''70-80 XL96-100.37 Големина : брод : 80-85cm/31.50-33.46''''fit Тежина (kg) : 45-55 Size : MHIP : 86-90 CM/33.86-35.43'''fit Тежина (kg) : 55-70 SIZE : LHIP : 91-95 CM/ 35.83-37.40'''fit Тежина (kg) : 70-80 Size : xlhip : 96-100cm/37.80-39.37'''''fit Тежина (kg) : 80-100 спарете ги со опремени фармерки и блејзер да се носат на работа или Едноставно, спарете ги со фармерки за да останат кул. Тоа ќе биде најмодерната ставка во вашата облека на денот . лесен и дишечки материјал ќе ви донесе меко чувство на допир, зачинувајќи го вашиот живот . ноќна облека, облека за спиење. Совршено за ноќта на меден месец, свадбени ноќи, забава за долна облека, годишнини, Денот на вineубените, спална соба, спиење, капење или специјални ноќи, тоа ќе ве направи поелегантни и зачудувачки. Оваа долна облека е затегната и прилагодлива, ќе ги направи вашите криви на ласкав начин, ќе се чувствувате повеќе меки и самоуверени во тоа. Табелата со големина е на сликата и описот, внимателно прочитајте пред да купите, благодарам!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката