• Новак
Магекру Кајак Кану Брод Шарени Лопатка Костец Спречи Плускавци Калуси Кавга Нови

Магекру Кајак Кану Брод Шарени Лопатка Костец Спречи Плускавци Калуси Кавга Нови

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Боја : Црна / Сина / Црвена (опционално)големина : 30*9cmpackage тежина : 50gpackage Листа : 2 * Кајак Лопатка Зафат Сосема нов и висок квалитет. 100% Сосема нов и висок квалитет. Мека, еластична и удобна ткаенина. Спречете плускавци и калуси. За веслање поефикасно и мазно. Чувајте енергични за долго време зафат. Лесен за инсталирање или отстранување. Продадени во пар. Ве молиме, Потсетете се Дека Поради Светлосните Ефекти И Поставките За Осветленост/Контраст На Мониторот Итн., Тонот на Бојата на Фотографијата и Вистинската Ставка Може Да Бидат Малку Поинакви. Боја : Црна / Сина / Црвена (опционално).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката