• Новак
SeaSense 3 Поли Винил Лак Запре за 1 2 Вратило

SeaSense 3 Поли Винил Лак Запре за 1 2 Вратило

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Sea Sense ви ги носи најквалитетните производи за најдобра цена! Сметајте на нив за сите ваши потреби за пловење. Sea Sense 3" Поли Винил Лак Запре за 1/2" Вратило : Еластични, не-marring, обликувани поли винил лак запре. Овозможува брод да се тркалаат непречено на приколката. Непроменети од нафта, гас или сол. со соодветна грижа, треба да трае цел живот на вашиот приколка. 1/2 " дијаметар вратило. Лесен за употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката