• Новак
Полиран Хром Врата Азбука А~З Самолепливи Солидна Куќа Стан

Полиран Хром Врата Азбука А~З Самолепливи Солидна Куќа Стан

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : *ќе добиете сосема нова и висококвалитетна Азбука на вратата!*Ова. изработен е од висококвалитетни материјали, висококвалитетно производство . техники, цврсти и издржливи, и долговечноста е одлична!* 3Д азбуката дава прекрасен изглед, така што вашата куќа/канцеларија/соба може лесно да се најде!* Погоден за поштенски сандачиња, занаети, врати од куќи, станови, хотели, знаци, комерцијални простории, канцеларии итн .*Самолеплив, едноставен и лесен за нанесување на суви и мазни области.*Имаме 26 букви во овие четири бои, можете да го контактирате нашиот персонал за кои букви ви се потребни.Детали : Материјал : abs resin Colour : Црна, Златна, Бронзена, Сребрена Големина : 50x35x6mm,70x50x8mm Package вклучува : 1 парчиња висококвалитетна азбука на врата : 1. Ве молиме внимателно проверете ги димензионалните детали пред купувањето.2. Поради разликата на компјутерскиот монитор, бојата може да биде малку . различно од сликата погоре, ви благодариме за разбирањето.3. Рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 2-4мм4. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме и ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро. Ќе добиете сосема нова и висококвалитетна Азбука на вратата!. Ова е направено од висококвалитетни материјали, висококвалитетни техники на производство, цврсти и издржливи, а долговечноста е одлична!. 3Д азбуката дава прекрасен изглед, така што вашата куќа/канцеларија/соба лесно може да се најде!. Погоден за поштенски сандачиња, занаети, врати од куќи, станови, хотели, знаци, комерцијални простории, канцеларии итн. Самолепливи, едноставни и лесни за нанесување на суви и мазни области.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката