• Новак
Женски Дијамант 96Р Сребрен Кварцен Фустан Од Нерѓосувачки Челик

Женски Дијамант 96Р Сребрен Кварцен Фустан Од Нерѓосувачки Челик

Rating 
DEN 559.84

Достапност
Производот е достапен

Сребрен бројчаник подобрен со раце со сребрен тон. Сребрен тон нерѓосувачки челик случај со сребрен тон нерѓосувачки челик бенд. Кварц движење. 30 метри / 100 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Минерален кристал Отпорен На гребење. Цврст случај. Преклопете Со затворач За Ослободување На Копчето. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 36 мм х 8 мм. лента долга 18 мм х. Булова 96Р195 Дијамант Часовник. Датум, Ден, Час, Минута, Второ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката