• Новак
Batpit: Нова Замена Лаптоп AC Адаптер Напојување Полнач ЗА HP TouchSmart tm2-2150ca, 412786-001, 463554-003, 609948-001, HP-AP091F13P САМО, PPP014L-SA

Batpit: Нова Замена Лаптоп AC Адаптер Напојување Полнач ЗА HP TouchSmart tm2-2150ca, 412786-001, 463554-003, 609948-001, HP-AP091F13P

Rating 
DEN 269.92

Достапност
Производот е достапен

** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ од АДАПТЕРОТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА# / излезен напон / големина на врвот пред да го купите. **Ние се грижиме за нашите клиенти. Контактирајте не ако имате било какви прашања. Сосема Нов Batpit 19 V 4.74 A 90 W AC Адаптер/Напојување/Полнач.- 1 Година Замена Гаранција на Сите Batpit Производи.- 30 Ден Гаранција За Враќање На Парите.- Нарачки брод во 1-2 работни дена.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме одговара на совет на вашата оригинална адаптер со врвот на сликата за да се избегне купување на погрешен patible со следниве HP/Compaq модели : 2000, 2000t, 2000z, 2133 Мини-Забелешка КОМПЈУТЕР, 215 G1, 2210, 2230, 2400, 2510, 2700, 3105m, 320, 420, 430, 525, 620, 630, 6500b, 6510, 6530b, 6700b, 6710, 6730, 6820, 6830s, 6910, 7400, 8200, 8400, 8500, 8620, 8700, 9400, Elite Book 2530p, Elite Book 2540p, Elite Book 2560p, Elite Book 2570p, Elite Book 2700, Elite Book 6930p, Elite Book 720, Elite Book 740, Elite Book 750, Elite Book 820, Elite Book 840, Elite Book 8460p, Elite Book 8460w, Elite Book 8470p, Elite Book 8470w, Elite Book 850, Elite Book 8560p, Elite Book 8570p, Elitebook Folio 9470, Elite Book Folio 9480m, Elite Book се Врти 810, Завист 14, Завист DV4-5200, Завист dv-5300, Завист dv6-7200, Завист dv7-7200, Зависта, М4, Зависта, m6, G32, G42, G50, G56, G60, G61, G62, G70, G71, G72, G72t, HDX 16, HDX 16t, HDX 16t-1000, HDX X16-1000, Mini 2133, Мини 2140, Мини 5101, NC2400, NC6140, NC6400, NC8220, NC8430, NW8440, NW9420, NW9440, NX4300, NX7440, NX8420, NX9400, Павилјон dm1, Павилјон dm3, Павилјон dm4, Павилјон DV3, Павилјон DV3000, Павилјон DV4, Павилјон DV5, Павилјон DV6, Павилјон DV7, Павилјон dv8, Павилјон g4, Павилјон G50, Павилјон G60, Павилјон g6, Павилјон G70, Комора г-7, Павилјон HDX, Павилјон HDX16, Павилјон M6, Павилјон M7, Presario CQ20, Presario CQ30, Presario CQ40, Presario CQ50, Presario CQ60, Presario CQ70, Pro Book 4210s, Pro Book 4230s, Pro Book 430, Pro Book 440, Pro Book 450, Pro Book 470, Pro Book 5220 M, Pro Book 5310m, Pro Book 6360b, Pro Book 6360t, Pro Book 640, Pro Book 650, TC4200, TC4400, Touch Smart tm2, Touch Smart tm2t Compatible со следниве броеви дел : 324815-003, 384019-001, 384019-002, 384019-003, 384020-001, 384020-002, 384020-003, 384021-001, 384021-002, 384021-003, 391172-001, 391173-001, 397823-001, 397824-001, 403900-001, 408488-001, 409515-001, 409992-001, 410321-001, 412786-001, 416421-001, 416421-002, 416421-021, 418872-001, 418873-001, 418875-001, 419107-001, 453198-001, 457685-001, 463552-001, 463552-002, 463552-003, 463552-004, 463553-001, 463553-002, 463553-003, 463553-004, 463554-001, 463554-002, 463554-003, 463554-004, 463955-001, 463956-001, 463957-001, 463958-001, 519329-001, 519329-002, 519329-003, 519330-001, 535593-001, 574063-001, 577051-001, 577170-001, 608425-002, 608425-004, 608428-003, 609939-001, 609940-001, 609947-001, 609948-001, 613150-001, 613152-001, 613153-001, 613161-001, 620656-001, 677774-004, 693711-001, AD9043-021 G2, ADP-90 HB, ED494 AA, ED494 AA#ABA, ED494 AAR, ED495 AA#ABA, ED495 ET, ED495 UT, EG410 AA, EP341 AV, EP341 AV#ABA, HP-AP091 F13, HP-AP091 F13 LF SE, HP-AP091 F13 LF SE, HP-AP091 F13 P, HP-AP091 F13 P СЕБЕ, HP-OK065 B13 LF SE, HP-OK065 B133 SELF, HSTNN-LA15, KG298 AA, KG298 AA#ABA, N18152, NW199 AA, PA1650-02 HC, PA-1650-2 HC, PA-1900-08 H2, PA-1900-08 HN, PA-1900-18 H2, PA-1900-18 HN, PA-1900-32 HE, PA1900-32 HN, PPP009 A, PPP009 H, PPP009 L, PPP009 L-E, PPP009 X, PPP009 X-X, PPP012 HS, PPP012 L-E, PPP012 S-S, PPP012 X-S, PPP014 H-S, PPP014 L, PPP014 L-S, PPP014 L-SA, PPP014 S-S, PPP014 X-S, PPP14 L-SA, VF685 AA, VF685 AA#ABA Сосема Нов Лаптоп AC Адаптерот за Напојување, Полнач. Излез : 19В 4.74 А 90в Адаптер. Влез : AC100~240 V / 50~60 Hz. 1 Година Гаранција. 30 Ден Гаранција За Враќање На Парите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката