• Новак
Пистата Авенија мода и глам wallидна уметност платно печати „жолт чадор“ костим за капење - жолта, сина боја

Пистата Авенија мода и глам wallидна уметност платно печати „жолт чадор“ костим за капење - жолта, сина боја

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Пистата Авенија мода и глам wallид уметност платно „жолт чадор“ костим за капење - жолт, чадор со сина боја, е вешто изработено крајбрежно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна жолта боја, ова ликовно печатење од страна на Авенијата Писта е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Убавина и моден дизајн со тема за капење за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката