• Новак
Трговска марка ликовна уметност Париз Бистро VI Канвас уметност по пекара во боја, црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Париз Бистро VI Канвас уметност по пекара во боја, црна мат, црна рамка

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Париз Бистро VI“ платно уметност по пекара во боја, црна мат, црна рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : знаци. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката