• Новак
Голи Мат Руменило & Бронза

Голи Мат Руменило & Бронза

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Овој мек крем мелем што ја сака кожата се топи на кожата за да изгледа природно црвенило и здраво. Направена Во Кореја, иновативната формула нежно ја бакнува кожата со лесна природна мат формула. НУДЕСТИКС Голотиите Мат се долги и водоотпорни. Четка за мешање со двојна завршница се извртува за миење. Топлата корална бронза ги носи своите млазни клиенти од бреговите на плажа до градските ноќи.Придобивки : Глутен-слободен Мирис Слободна Суровост Формулирана без : парабени, сулфати, Фталати Голи Мат Руменило И Бронза.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката