• Новак
Фуражи затемнето свиленкарен пенкало ПЕРЕЛЕНСКИ Сенка за сенка молив со долготрајно застрашно пенкало за осветлување на свиленца

Фуражи затемнето свиленкарен пенкало ПЕРЕЛЕНСКИ Сенка за сенка молив со долготрајно застрашно пенкало за осветлување на свиленца

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

【Префект подарок】 Стапот е мал и преносен, не се зафаќа кога излегувате. И може лесно да се отстрани, нема потреба да се грижите. Тоа е избор за подароци за вашите, сестри како што се Божиќ, Денот на вineубените, роденден и забава за танцување, итн. Спецификација : состојки : парафин 【долготраен и】 стап е и долготрајно. После примената, се меша рамномерно со кожата и има добро рендерирање на бои. Може да се нанесе на големи области на очниот капак, а рамномерно боја. Чувајте ја шминката за очи да трае цел ден и .NET : 0.2 G1 x Пенкало за ајлајнер 【сјај и затегнати ефекти】 стапчето има два ефекти, кои се сјајни и затегнати. Исто така, има многу намени што можете да ги користите за да ги осветлите очните капаци, носот, јаготките и да ги покриете легло темно. Ова пенкало е лесно за употреба, вие само го нанесувате на пределот на очите и можете лесно да ги зголемите очите. 【Разновидност на стилови 】 Постојат пет стапчиња за избор, од кои три се изедени и двете се сјајни. пенкалата се во форма на креони и се многу погодни за употреба. Може да ги користите за да создадете невино или треперење -светло чувство за шминка за очи. Тие ви овозможуваат да ги менувате стиловите помеѓу бојата. 【Фина текстура】 Текстурата на моливи е како и и меко како креми. мерење. Може да има малку разлика во бојата како резултат на ефектот на светлината и мониторот. Пенкалово пенкало од свила, сенка за сенка, ајлајнер молив долго траен пенкало за осветлување на свила. Овој производ за убавина е многу погоден за дневна шминка или употреба на забави . Лесна примена : Производите за убавина се дизајнирани за лесна примена, што го прави едноставно за секој да го постигне посакуваниот изглед или ефект.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката