• Новак
Кара Дама Не Е Лесно Да Се Ајлајнер Лепак Пенкало Може Да Ротира Ајлајнер Пенкало 5.4 мл

Кара Дама Не Е Лесно Да Се Ајлајнер Лепак Пенкало Може Да Ротира Ајлајнер Пенкало 5.4 мл

Rating 
DEN 143.68

Достапност
Производот е достапен

Не Е Лесно За Ајлајнер Лепак Пенкало Може Да Ротира Ајлајнер пенкало 5,4 mlfeatures кога се применува под агол од а90 степени, обезбедува тенка прецизна линија за подебела апликација, нанесете под рамен агол отпорен е на пренос, безбеден за употреба на вашата водна линија и трае до 12 часа1.Високо пигментиран високо пигментиран бисерен и пенкало за гел за ајлајнер нацртајте ја супер тесната дебелина или дури и на самото место-повторно нанесете со леснотија.2.Долготраенводен и отпорен на пот трае 12 часа.3.Оставањето да креирате квалитет е еластичен удобен мазен гелејлајнер што ве остава да создавате .4.Извадете со топла вода може да ја отстраните со топла вода, а потоа нежно исчистете ја со масло за чистење.Боја : 20 бои за избор нето тежината на секоја единица е 5,4 ггрос тежина : 7,1 гдимензии : 1 * 1 * 12.3 cm Package вклучува 1 x Водоотпорен Ајлајнер Увоз. Формулиран без формалдехид, дибутил фталат, толуен, формалдехидна смола и камфор. Пренослив : Бидејќи алатката е мала, може да се користи насекаде, како што се дома, канцеларија, итн. Погоден за мажи и жени,лесен за употреба. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на време, со нетрпение очекуваме да ви служиме!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката