• Новак
Тежок Брокат Сјаен Божиќен Чаршав Новогодишни Елки Сребро

Тежок Брокат Сјаен Божиќен Чаршав Новогодишни Елки Сребро

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Овој чаршав е направен од дебела брокатна ткаенина со голема тежина со сјајни нишки од ламба што блескаат на светлина. Завршени со зголемени рабови, овие чаршафи се совршени за специјални настани како Што Се божиќни и Новогодишни забави и зимски домашен декор. Нашата големина се сместат за градина маси, парк маси за банкет маси. Секоја големина достапна во сите бои и нијанси. Боите може да варираат во различни поставки на мониторот. ВЕ МОЛИМЕ ИЗМЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА МАСА ПРЕД ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА НА ЧАРШАВ! Тешки Брокат Сјајна Божиќ Чаршав Божиќ Дрвја Сребро.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката