• Новак
Оваа Облека Смешна Мама Кригла Најдобра Мајка Некогаш Не Прашувај Ја Мојата Тинејџерска Чаша Роденденски Подароци За Мајки Кафе Кригла Тато

Оваа Облека Смешна Мама Кригла Најдобра Мајка Некогаш Не Прашувај Ја Мојата Тинејџерска Чаша Роденденски Подароци За Мајки Кафе

Rating 
DEN 318.56

Достапност
Производот е достапен

Оваа бела керамичка кригла за кафе од 11 унци, исто така, прави одлична чаша за чај со својата голема, лесна За држење Ц-рачка. Микробранова печка и машина за миење садови безбедни за ваша погодност. Отпечатениот дизајн ќе се прикаже на двете страни на криглата како на сликата и ќе застане приближно 1 инч од двете страни На Ц-рачката. Премиум отпечатокот за сублимација на целосна боја создава живописен, долготраен и без олово дизајн. Големина : Оваа 11 течност унци бела керамичка шолја за кафе, исто така, прави одлична чаша за чај со својата голема, лесна За држење Ц-рачка. Карактеристики : втиснатиот дизајн ќе се прикаже на двете страни на криглата како на сликата. Дизајн : премиум отпечатокот за сублимација на целосна боја создава жив, долготраен дизајн. Грижа : микробранова Печка и машина за миење садови безбедни за ваша погодност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката