• Новак
Приклучок Приклучок Шема Коло Дијаграм Менување На Боја Кригла Морфинг Топлина Чувствителни Чаша Со Рачки мл

Приклучок Приклучок Шема Коло Дијаграм Менување На Боја Кригла Морфинг Топлина Чувствителни Чаша Со Рачки мл

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Производот е достапен

Капацитет : 350 ml Size : 9,6 cm висока x 8,2 cm дијаметаркласификација : Карактеристика На Кригла : активирана Топлина - Истурете топла течност со цел да ја активирате криглата температурата на врелата течност треба да биде над 70°C/158°F. на таа температура бојата на криглата ќе го промени квалитетот и кул дизајнот, оваа кригла Ќе донесе насмевка На Вашиот Ден Материјал : Силна, Керамичка конструкција Количина на пакет : 1 x кригла овој производ може да бидете персонализирани. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Приклучок Приклучок Шема Коло Дијаграм Менување На Боја Кригла Морфинг Топлина Чувствителни Чаша со Рачки 350 мл.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката