• Новак
Летни Сандали Плус Големина Клинови Чевли За Жени Високи Чевли Т Хо Потпетици У5У9

Летни Сандали Плус Големина Клинови Чевли За Жени Високи Чевли Т Хо Потпетици У5У9

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Производот е достапен

Производ како што е прикажано на сликата 1. Производот е изработен од висококвалитетен материјал кој обезбедува издржливост и практичност. 2. Предметот обезбедува без напор начин за подобрување на вашиот стил на одмор. 3. Совршено е за создавање празнична атмосфера на празнични прослави. 4. Компанијата создава производи со топлина и добра волја со надеж дека ќе донесе удобност во животот на клиентите. 5. Тие ги поздравуваат вредните повратни информации од клиентите за постојано подобрување на нивните производи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката