• Новак
Фангазис Детски Фудбалски Чевли Лак-Поддршка Атлетски Фудбалски Чизми На Отворено Фудбалски Штипки Девојче Момчиња Големина 8

Фангазис Детски Фудбалски Чевли Лак-Поддршка Атлетски Фудбалски Чизми На Отворено Фудбалски Штипки Девојче Момчиња Големина

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Врежаната шема на вамп ја прави топката повеќе триење и попрецизна при удирање на топката. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. ●ЗАНАЕТЧИСТВО● Овие Фудбалски шноли имаат разновидност на убави и убави бои може да се изберат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката