• Новак
Нема Шоу Чорапи За Мажи Жени Ниско Намалување На Глуждот Невидливи Нелизгачки Тенки Дишечки Обични Чорапи

Нема Шоу Чорапи За Мажи Жени Ниско Намалување На Глуждот Невидливи Нелизгачки Тенки Дишечки Обични Чорапи

Rating 
DEN 223.84

Достапност
Производот е достапен

Опис На Производот : . Количина : 5 парчиња/6 парчиња. 80% Памук, 17% Полиестер, 3% Спандекс. засилени прсти и потпетици,професионален дизајн на задниот дел од петицата,чувајте ги чорапите да останат пред вашите нозе,Не лизгајте се. Овие чорапи без шоу се изработени од квалитетен памук, удобни и меки за носење, мрежестиот врв ги одржува нозете суви и се чувствуваат убаво. Пакетот вклучува 5/6 пара чорапи. нашите чорапи се лесни за перење, перење во машина, сушење на воздух / паѓање, не пеглајте. 80% Памук, 17% Полиестер, 3% Спандекс. засилени прсти и потпетици,професионален дизајн на задниот дел од петицата,чувајте ги чорапите да останат пред вашите нозе,Не лизгајте. Овие чорапи без шоу се изработени од квалитетен памук, удобни и меки за носење, мрежестиот врв ги одржува нозете суви и се чувствуваат убаво. Пакетот вклучува 5/6 пара чорапи. нашите чорапи се лесни за перење, перење во машина, сушење на воздух / паѓање, не пеглајте.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката