• Новак
Дајко - Радијаторско Црево За Течноста за Ладење одговара избери: 2006-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2007 - ФОРД ЕКСПЛОРЕР СПОРТ ТРАК

Дајко - Радијаторско Црево За Течноста за Ладење одговара избери: 2006-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2007 - ФОРД ЕКСПЛОРЕР СПОРТ ТРАК

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Dayco 72384-Црево За Течноста За Ладење На Радијаторот-Одговара На 2006-2010 Форд, Меркур 4 Dayco 72384-Црево За Течноста За Ладење На Радијаторот Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : ЕПДМ. Одговара Изберете : 2006-2010 ФОРД ЕКСПЛОРЕР 6 Цил 4 Л 2007-2010 ФОРД ЕКСПЛОРЕР СПОРТ ТРАК 6 Цил 4 Л 2006-2010 МЕРКУР ПЛАНИНАР 6 Цил 4 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката