• Новак
Трендови Забава и симпатична книга за мини боење

Трендови Забава и симпатична книга за мини боење

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Направете малку уметност со овие трендови Забава и симпатична книга за боење. Се одликува со повеќе страници на слики во бело со контури. Овие слатки и пријатни слики се подготвени да бидат обоени. Можете да користите креони, маркери, обоени моливи и други прибор. Оваа мини книга за боење е мала и многу преносна. Земете го со вас на долго патување или возење со авион за да поминете некое време. Може да биде забавно и за возрасни и за деца. Користете го за да ја охрабрите креативната страна на детето и да ги гледате како работат. Оваа книга има и шпански и француски преводи. Забавна и симпатична книга за мини боење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката