• Новак
Оска Вратило Одговара изберете: 2004-НИСАН МАКСИМА, 2005 - НИСАН АЛТИМА

Оска Вратило Одговара изберете: 2004-НИСАН МАКСИМА, 2005 - НИСАН АЛТИМА

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Оски За Изведба На Тракмотив. 100% Нова Премија Замена Константна Брзина Оска Вратило Собранието, Со Хардвер CV Оска Вратило Одговара Изберете : 2004-2006 NISSAN МАКСИМА 2005-2006 NISSAN ALTIMA 6 Cyl 3.5 L и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката