• Новак
Nuloom Dominique Апстрактна карирана раб, килим, 3 '3 5', портокалово

Nuloom Dominique Апстрактна карирана раб, килим, 3 '3 5', портокалово

Rating 
DEN 416.00

Достапност
Производот е достапен

Нашите килими даваат изјава без да кажат збор. Со дизајни кои се исто толку привлечни колку што се без напор, нашите килими нудат совршен завршен допир за кој било простор. Без разлика дали сакате да додадете неочекувана талент во вашата дневна соба или сакате килим што ќе го надополни вашиот декор, нашата колекција има нешто за секого. Немојте само да го земете нашиот збор за тоа. Купете ги нашите лесни за чистење и колекции пријателски за миленичиња денес и пронајдете совршен килим за вашиот дом. Nuloom Dominique Abstract Checked Fringe Area reg. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поддршка : 100% латекс. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, дневна соба, трпезарија, ходник, кујна. Вклучува Фринге.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката