• Новак
Начин да се слави природна декорација на тиква од минија од пена, портокалова

Начин да се слави природна декорација на тиква од минија од пена, портокалова

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Подгответе го вашиот дом подготвен за време на џемпер со начинот да ја прославите тиквата од жетва мини. Оваа мини тиква е совршено парче акцент на жетвата. Користете го за да стилизирате библиотека, како дел од центарот на жетвата на вашата маса за кафе. Портокаловата боја е сигурно да се меша беспрекорно со вашиот друг декор на жетвата. Оваа декоративна тиква може да се користи сезона по сезона за да го заврши вашиот есенски декор. Бидете сигурни да проверите на друг начин да славите украси како перници, знаци и повеќе за украсување на вашиот дом. Начин да се слави 3 инчи природна мини декорација на тиква од пена, портокалова материјал : висококвалитетна пена. Боја : Портокалова. Приближни димензии : 3 "(l) x 3" (w) x 4,75 "(H). Погоден за употреба во затворен простор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката