• Новак
Безбеден чекор - 8 '' 24 '' рециклирани гумени скалила

Безбеден чекор - 8 '' 24 '' рециклирани гумени скалила

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Безбедните чекори на скалите ќе ве спречат да се лизгате во зима. Мразот нема да се придржува, само тресете. Анти-лизгање и исклучително издржлив, може да се инсталира на отворено или во затворен простор. Лесно се чисти со благ сапун и вода. Изработено од 100% рециклирани гуми. Долна текстура на гума ја одржува шарата на скалите во фиксна позиција. Не може да се издвојува временските отпорни на временските услови, издржливи сезонски промени, користете надвор цела година. Направено од 100% рециклирани гуми што е одлично за околината. Антимикробно - се спротивставува на мувла и мувла. 5 -годишна гаранција на производителот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката