• Новак
Изматете ги женските фармерки со супер широки нозе

Изматете ги женските фармерки со супер широки нозе

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Повеќе простории за нозе? Повеќе стил? Проверете и проверете. Овие фармерки со супер широко нозе од лажичка се украсени со ретро-инспириран дизајн од 70-тите години, прободен со силуета со среден пораст за ласкава и удобна вклопување. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина 4. приближно. Inseam : 31-1/2 ”. Среден пораст; широка нога. Затворање на копчињата со поштенски мува. Стил од 5 џеб. Јамки на појас. 99% памук/1% еластан. Машина за перење. Увезени. Широки фармерки со широки нозе за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката