• Новак
Ноќта на вештерките за Ноќта на вештерките осветлуваат костум за фигури

Ноќта на вештерките за Ноќта на вештерките осветлуваат костум за фигури

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Вашето дете може да ги мистифицира сите во соседството со овој начин да го прослави костумот за фигури за светло за Ноќта на вештерките. Овој забавен костум ќе ги натера сите да направат двојно преземање кога ќе видат како шетате. Постојат 3 поставки за компонентата за светло за костумот : Статичко ON, Pulse и Rapid Disco Techy Flash, совршен за следење на подот за танцување. Материјал : 100% полиестер/електрични делови. Грижа : Само место чисто. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : 1 каросерија со El Light. Затворање : Повлечете. Ракави : Долго. Карактеристики : Компоненти на светло : Статички на, пулс и брз диско-технолошки блиц; 2 АА батерии потребни (не се вклучени). Предупредување! Опасност за гушење! Содржи мали делови; не е наменета за деца под 3 години. Чувајте подалеку од оган . Белешка : Чевлите не се вклучени. Момчињата за Ноќта на вештерките ја осветлуваат стапката фигура Детска костум од патот до славење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката