• Новак
Предна Прошетка Бебешки Кошули Цртан Филм Печатење Маица Раглан Ракави Пуловер Играње Лабава Блуза Вратот На Екипажот Маица Портокалова

Предна Прошетка Бебешки Кошули Цртан Филм Печатење Маица Раглан Ракави Пуловер Играње Лабава Блуза Вратот На Екипажот Маица

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : Деца, Момчешки Стил : Деца Момчиња Симпатични Врвови, Маица Со Долги Ракави, Пад Лабава Пуловерпетер Тип : Животински Принтбој : Портокалова Боја : 90см, 100см, 110см, 120см,130см, 140см (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% памук 5% спандексно деколте : Должина На Вратот На Екипажот : Должина на ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Долг ракав, направете ги вашите момчиња слатки и симпатични, згодна маица за вашиот син.2. Оваа маица за момчиња изработена од одличен материјал, мека, удобна и дише, може рачно да се мие или мие во машина, без бледнее, пријателска за кожата на вашето бебе.3. Модерен стил ве прави симпатични и привлечни во толпата.4. Погоден за свадбена забава, празнична забава, Прва Причест, церемонија, крштевање, роденден, натпревар итн.Содржина на пакетот : 1 х Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Детски Момчиња За Бебиња Паѓаат Блузи, Секојдневна Маица Со Долги Ракави,Пуловер За Туника За Печатење На Животни. Материјал-95% памук 5% спандекс. Супер Меки, Удобни И Дишечки Врвови За Мали Деца, Пријателски За Кожата на Вашето Бебе. Дизајн-Долг Ракав, Врат На Екипажот, Лесен За Ставање и Соблекување, Основни Едноставни Обични Врвови За Момчиња За Бебиња, Боемски Памучни Врвови, Детска Пролетна Маица. Повод-Врвовите За Мали деца се Одличен Подарок за Роденденот На Вашето Слатко Бебе, Забава, Велигденски Фустан, Фотографија, Специјални Настани и Секојдневно Носење. Мерење-Нашите Бебе Момчиња Облека За Бебе На Возраст Од 1 До 6 Години Бебе Момчиња. Ве молиме Пронајдете Ја Табелата Со Големини за Вашата Референца.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката