• Новак
Монтреал Канадиенс - Ретро Логото Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34

Монтреал Канадиенс - Ретро Логото Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Овој Тренд Меѓународниот Нхл Монтреал Канадиенс-Ретро Логото 13 Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот Нхл Монтреал Канадиенс-Ретро Логото 13 Ѕид Постер Со Притисни Иглички Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката